zpět

Argentario Golf Resort & Spa

Itálie / Toskánsko

Argentario Golf Resort & Spa se nachází v oblasti Maremma a je ideálním místem pro poznávání krás tohoto úchvatného kraje, který se rozprostírá mezi plážemi Středozemního moře a toskánskými kopci. Resort je vzdálen jen hodinu cesty od letiště Fiumicino v Římě. Leží mezi městy Talamonee a Capalbio, 4 km od Porto Ercole v chráněné oblasti nabízející jedinečný výhled do nádherné krajiny.

Resort tvoří 73 designových pokojů a suit. Každý z nich je individuálně dekorovaný, má vlastní terasu a výhled na golfové hřiště nebo na Monte Argentario.

Velkou předností resortu je vynikající toskánská a italská kuchyně a široká nabídka nejlepších toskánských vín. Dama Dama Restaurant se zaměřuje zejména na kulinářskou tradici regionu Maremma. S drinkem můžete posedět také v baru s pohodlnými otočnými sofa.

Rozsáhlé venkovní prostory zahrnují panoramatickou terasu, bazén a tři tenisové kurty. Ve Wellness centru Espace o rozloze 2700 m2 najdete relaxační zónu, prostorné fitness centrum, sauny, tropické sprchy, vnitřní bazén, solárium, kosmetické centrum, nabídku nutričních programů a mnohé další.

Fantastická lokalita, krásná krajina a půvab malých jezírek, tyto ingredience tvoří nádherné golfové hřiště, vhodné pro všechny typy hráčů. Argentario Golf Club je mistrovské osmnáctijamkové hřiště o délce 6218 metrů, par 71. Hřiště má rozlohu 77 ha. Samozřejmou součástí je Club House a pro-shop.

www.argentariogolfresortspa.it


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum