zpět

Bauer Il Palazzo

Itálie / Benátky

Člen: The Leading Hotels of the World

Poznejte romantické Benátky z prostředí elegantního luxusního hotelu umístěného v nádherně zrenovovaném historickém paláci z osmnáctého století.  Bauer Il Palazzo stojí v srdci Benátek, pouhé dvě minuty chůze od Náměstí sv. Marka, v oblasti plné obchodů a kulturních památek. Privátním vodním taxi se z letiště do hotelu dostanete za 30 minut.

Hotel nabízí 82 individuálně zařízených pokojů a suit různých typů, které jsou bohatě dekorovány v benátském stylu a zařízeny starožitným nábytkem, italským mramorem, tapetami a textiliemi od předních dodavatelů. Veškeré lustry pocházejí z produkce skláren benátského ostrova Murano. Pokoje a suity nabízejí ohromující výhledy na město a Grand Canal. Luxusní koupelny s vířivkou a oddělenou sprchou jsou z italského mramoru.

V hotelu můžete využít fitness centrum, saunu, páru, vybrat si můžete z celé řady masáží a kosmetických procedur. Jistě vás také potěší vířivka umístěná na střeše, odkud se nabízí nádherný výhled.

Šéfkuchař Giovanni Ciresa připravuje v hotelové gurmánské restauraci De Pisis inovativní mix lokálních chutí s mezinárodním a středomořským vlivem. Každý den přináší nové překvapení. Hosté mohou stolovat uvnitř nebo na venkovní terase s výhledem na Grand Canal.

B Bar poskytuje pohostinnou a přátelskou atmosféru pro vychutnání aperitivu a koktejlů. Red Bar Canale nabízí elegantní prostředí s živou hudbou.

www.ilpalazzovenezia.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum