zpět

Bio Hotel Stanglwirt

Rakousko / Tyrolské Alpy

Užijte si nezapomenutelné chvíle na úpatí hory Wilder Kaiser v Tyrolských Alpách. Odložte každodenní shon a žijte zdravě, prostě vypněte a  relaxujte. Budete zahrnováni tradiční pohostinností a stanete se součástí zdravé organické filosofie. Zde se tradice snoubí s budoucností.

Všechny pokoje a suity jsou vytvořeny z přírodních materiálů, kde převládá dřevo, koberce z čisté vlny a textilie jsou z 100% bavlny nebo lnu. Pokoje mají sprchu nebo vanu, balkon nebo terasu a jsou vybaveny minibarem a trezorem. Plasma TV a telefon jsou vsazeny do dřeva.

Jídlo v hotelu Stanglwirt je vysoké kvality, maso a sýr je z vlastní farmy a voda z vlastního pramene. K dispozicí je několik restaurací. Zajděte do Kuhstallstube, známé svými typickými okny, pro romantickou večeři u ohně zvolte třeba restauraci Stangl Alm, večer můžete zakončit v Gaststube u skleničky dobrého vína.

Odpočívat a dobíjet si energii můžete v luxusním welness areálu vybudovaném ve skalním prostředí, kde jsou sauny, whirlpool, bazén i oáza ticha. Součástí sportovního areálu hotelu Stanglwirt je dobře vybavený fitness, venkovní bazén, hřebčín lipicánských koní, venkovní i vnitřní tenisové kurty. V okolí je několik golfových hřišť.

www.stanglwirt.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum