zpět

Castello Banfi - Il Borgo

Itálie

Castello Banfi je rodinný podnik s vinicemi v regionu Brunello na jihozápadě Toskánska. Je vzdálen několik minut jízdy od města Montalcino, 130 kilometrů od letiště ve Florencii a 70 kilometrů od Sieny. Resort má vlastní přistávací plochu pro vrtulník.

Castello Banfi je zvláštností mezi italskými vinařskými usedlostmi. Nejen pro svoji rozlehlost (cca 7 100 akrů, z nichž 2 400 tvoří vinice), ale především proto, že byla vybudována prakticky z ničeho před méně než 20 lety.

Jídelny v historické kamenné budově nabízejí úchvatný výhled na zvlněnou toskánskou krajinu, terasy umožňují stolování ve stínu středověké tvrze.

V Castello Banfi je ubytování ve 14 pokojích a suitách různých velikostí, lokace a dekoru, s pečlivě vybraným luxusním vybavením. Každý pokoj má manželskou postel, suity navíc i sofa v obývací místnosti.

Na komfortním a elegantním interiéru pokojů a suit, stejně jako okolních zahrad, se spolu s rodinou Mariani podílel Federico Forquet z Cetony, jeden z nejrenomovanějších italských návrhářů.

Všechny prostorné pokoje jsou komfortně vybaveny například satelitní TV s plochou obrazovkou, rádiem, vysokorychlostním internetovým připojením, telefonem a trezorem.

K dispozici je venkovní bazén, posilovna, masáže na pokoji, čítárna, vinný sklep, ochutnávky vína, konferenční místnosti, lekce vaření a toskánská restaurace. Z aktivit doporučujeme procházky, vyjížďky na kolech, lety horkovzdušným balonem a helikoptérou nebo projížďky autem zvlněnou toskánskou krajinou.

www.castellobanfiilborgo.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum