zpět

Danai Beach resort & Villas

Řecko / Chalkidiki

Člen: The Leading Hotels of the World

Danai Beach Resort je luxusní hotel, který se rozkládá na poloostrově Chalkidiki, jednom z nejoblíbenějších prázdninových středisek v severním Řecku. Danai Beach Resort se nachází jen 2,5 kilometru od vesnice Metamorfosi a 4 kilometry od vesnice Nikiti. Vzdálenost od mezinárodního letiště Macedonia u města Thessaloniki je 50 minut autem. Resort má i vlastní přistávací plochu pro vrtulník.

Danai Beach Resort nabízí několik druhů komfortních pokojů, suit a exkluzivních vil – Danai Villa, Mandarin Villa, White Villa, Villa of the Greek Riviera.

Chalkidiki má úchvatné písečné pláže, nádherné azurové moře, pozoruhodnou flóru, bohatou historii a vynikající kuchyni. V blízkosti resortu se nachází 18jamkové golfové hřiště.

Hostům je k dispozici 24hodinová recepce, venkovní vyhřívaný bazén s mořskou vodou, vnitřní bazén, pool bar, soukromá pláž, sauna, tělocvična, tenisový kurt, stolní tenis, St. Barth Wellness & Spa, ochutnávka vín a oliv, novinový stánek, butik, konferenční sál, několik druhů restaurací a barů.

V blízkosti se nachází potápěčská základna, budete mít i možnost šnorchlování, plavby na jachtě, windsurfingu a jízdy na vodních lyžích.

www.dbr.gr


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum