zpět

Domaine De La Bretesche

Francie / Bretaň - Missillac

Člen: Relais & Chateaux

Luxusní a elegantní hotel se rozkládá uprostřed přírody na 200 hektarech parku plného překrásných květin a stromů. V každém ročním období vás toto místo okouzlí jinými barvami i vůněmi. Vzdálenost od mezinárodního letiště Nantes je 50 minut autem. Resort má vlastní přistávací plochu pro vrtulník.

Původně zámek, dnes hotel, nabízí klientům 32 prostorných, elegantně zařízených pokojů. Dalších 25 vil, každá s vlastní vybavenou kuchyní, je rozprostřeno v soukromí zahrady.

Spa Cour Carré zve hosty k luxusnímu zážitku, klidu a odpočinku. Nabízí relaxační masáže, aromaterapii, ajurvédu, zábaly, kosmetické procedury, to vše se spa produkty kvalitních značek. Gastronomický zážitek vás čeká v restauraci Le Montaigu. V braserii u golfového hřiště si můžete vychutnat odpolední čaj, večerní koktejl či kvalitní likér. 18jamkové golfové hřiště je citlivě a dokonale zasazeno do okolní krajiny. Je považováno za jedno z nejkrásnějších ve Francii.

Můžete se tu těšit na venkovní a vnitřní bazén (vyhřívaný od května do září), spa, fitness, masáže, tenisové kurty, konferenční místnost, ochutnávku vín, lekce vaření pro skupiny, restaurace, bar a lounge.

Mimo areál si můžete zpříjemnit čas golfem na 18jamkovém hřišti, cyklistikou, kroketem, sledováním ptactva, projížďkami, kulturními akcemi, nebo prohlídkou města.

www.bretesche.fr


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum