zpět

Fairplay Golfhotel & Spa

Španělsko / Benalup

Fairplay Golfhotel je ideálně situován uprostřed krásné bílé andaluské vesnice vedle nedotčené pláže na pobřeží Atlantiku. Nedaleko je exkluzivní golfové hřiště. Vzdálenost od mezinárodního letiště Jerez De La Frontera je 45 minut autem, od mezinárodního letiště Sevilla 90 minut autem.

Všechny pokoje a suity mají výhled na údolí La Janda nebo na golfové hřiště. Pokoje jsou vybaveny satelitními TV s plochými obrazovkami a bezdrátovým připojením k internetu.

Resort nabízí 10 soukromých vil se samostatnými bazény. Vily mají dvě nebo tři ložnice s výhledem na golfové hřiště nebo park. Dále má hotel k dispozici 131 luxusních pokojů a suit.

Hosté si mohou vybrat z několika unikátních restaurací, které nabízejí středozemní a asijskou kuchyni. Vynikající je například restaurace Brasserie u bazénu nebo Asia.

V roce 2012 získal resort již potřetí cenu Worlds Leading Boutique Golf Resort.

Resort je vhodný pro aktivní i klidnou dovolenou. Užijete si zde zejména golf, ale i tenis, jízdu na koni či jiné sportovní aktivity. Pro odpočinek a relaxaci je tu spa & wellness centrum Aquamedic.

Hotel disponuje venkovním bazénem, vnitřním bazénem, spa o velikosti 2 000 metrů čtverečních, fitness centrem, tenisovými kurty, knihovnou, pěti restauracemi, barem, dále je zde lounge a konferenční místnost pro více než 220 osob.

www.fairplaygolfhotel.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum