zpět

Gleneagles

Velká Británie / Skotsko

Člen: The Leading Hotels of the World

Gleneagles je jedním z nejvyhledávanějších pětihvezdičkových hotelů na světě. Rozprostírá se na 850 akrech v hrabství Pertshire, hodinu jízdy z letišť v Glasgow nebo Edinburghu.

Hotel má 232 prostorných pokojů a suit. Každý pokoj je originální svým prostorovým rozvržením i zařízením, naleznete zde veškeré vybavení pro dokonalý komfort. Hosté si mohou vybírat mezi pokoji zařízenými v klasickém stylu a moderním designem.

Menu zdejších hotelových restaurací jsou plná chutí a představivosti. Můžete povečeřet v elegantním formálním prostředí restaurace Stratheran nebo v pulzující Deseo, nechat se ohromit nádherou michelinské restaurace Andrew Fairlie nebo si užít klubovou atmosféru v The Dormy Bar & Grill. V hotelových barech se nabízí útulné prostředí pro posezení se sklenkou skotské whisky.

The Gleneagles Hotel je ideálním prostředím pro jedno z předních světových lázeňských center. V nabídce je celá řada masáží a kosmetických procedur, jejichž účinek je podpořen dokonale relaxačním prostředím.  Spa at Gleneagles je součástí Leading Spas of the World.

V hotelu jsou hostům dále k dispozici dva bazény, sauna, parní lázeň, vířivka, kadeřnictví, nehtové studio, venkovní vyhřívaný bazén, fitness centrum, tenisové kurty, petanque, croquet a kulečník.

Volný čas můžete trávit také při venkovních aktivitách, jako jsou rybaření, sokolnictví, lukostřelba, cyklistika, jezdectví nebo výlety terénním autem. V blízkosti se také nachází tři z nejlepších skotských golfových hřišť.

www.gleneagles.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum