zpět

Cipriani & Palazzo Vendramin

Itálie / Benátky

Člen: The Leading Hotels of the World, Orient Express

Hotel Cipriani & Palazzo Vendramin je známý pro svůj benátský styl, interiéry dekorované exkluzívními místními artefakty, klasickou kuchyni s inovativním nádechem a v neposlední řadě pro nejúžasnější bazén ve městě. Pro strávení luxusní dovolené v Benátkách si není možné přát víc.

Nachází se čtyři minuty plavby loďkou od náměstí Svatého Marka, na výběžku ostrova Giudecca.

Hotel má celkem 79 krásně dekorovaných pokojů a suit s úžasným výhledem na lagunu či do zahrady. Palazzo je residence z 15. století, připojená k hotelu historickým dvorem a chodníkem lemovaným květinami. Má 16 pokojů a suit s výhledem do zahrady a na náměstí Svatého Marka.

K hotelu patří tři skvělé restaurace, tři bary, butik se širokým výběrem značkových oděvů a módních doplňků, wellness centrum Casanova, sauna, parní lázeň a unikátní venkovní vyhřívaný bazén olympijských rozměrů se slanou vodou, jediný v Benátkách.

Každá z hotelových restaurací má vlastní styl, všechny však poskytují stejně privilegované prostředí. Můžete večeřet pod širým nebem u bazénu, skvělý výhled si užijete z pohodového Cip´s clubu, Fortuny restaurant vás okouzlí svým hedvábím dekorovaným interiérem. Všude vás očekávají skvělé pokrmy z čerstvých surovin, nádherně prostřený stůl a dokonalý servis.

Pokud si budete chtít zacvičit, využijte moderní fitness centrum s výhledem na terasu plnou květin. V zahradě najdete i tenisové kurty. Hotelová concierge pro vás zajistí hru na golfovém hřišti 40 min loďkou od hotelu.

www.hotelcipriani.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum