zpět

JK Place Florence

Itálie / Florencie

Člen: Virtuoso, Small Luxury Hotels of the World

JK Place je jedinečný, luxusní a elegantní hotel, kde starožitnosti a historické artefakty kontrastují s elegantním tématem černého a bílého dekoru. Hotel se nachází na Piazza Santa Maria Novella, jen pár metrů od kostela Santa Maria Novella a blízko katedrály Duomo. Má úchvatnou střešní terasu, kde si vychutnáte výhled přes okolní střechy.

Všechny pokoje v JK Place Florence jsou prostorné a komfortní. Mají koupelnu s vanou nebo sprchovým koutem, bezdrátové připojení k internetu, satelitní LCD televizi a DVD přehrávač, minibar a trezor. Součástí suit je útulný obývací pokoj, šatna a balkon.

V hotelu je celkem 20 pokojů, restaurace, bar, terasa, nekuřácké pokoje, zvukotěsné pokoje, bezbariérový přístup, výtah, trezor a lounge s krbem.

Typy pokojů: JK Classic, Superior, Deluxe, dvoupodlažní Junior Suite, Suite, dvoupodlažní Penthouse v nejvyšším patře s terasou a prostorný Master Room s krbem.

Hotel se řadí ke „Gay Friendly“ ubytovacím zařízením. Pracovníci concierge jsou vždy po ruce a velice rádi vám pomohou naplánovat váš itinerář v každém detailu.

www.jkplace.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum