zpět

Kempinski Grand Hotel Des Bains

Švýcarsko / St. Moritz

Člen: Kempinski

Luxusní hotel na pozadí úchvatných hor s jedinečnými barvami a svěžím klimatem. Fascinující místo obklopené lesknoucími se jezery a horami umožňuje v zimě kvalitní lyžování ve výšce 1 800 metrů nad mořem, v létě dlouhé procházky, golf či relaxaci ve spa centru.

Soukromé letiště Samedan leží 7 kilometrů daleko. Zastávka lanovky je přímo u hotelu. Nejbližší lyžařské oblasti jsou Corviglia, Corvatsch, Diavolezza a Lagalb.

Prestižní cenou World Travel Award byl hotel v roce 2010 oceněn jako nejlepší švýcarský spa resort, v roce 2009 jako nejlepší lyžařský resort ve Švýcarsku i ve světě. Hotelová restaurace Ca‘d‘Oro je oceněna michelinskou hvězdou.

V hotelu je celkem 184 pokojů a suit, 24hodinová pokojová služba, vysokorychlostní internetové připojení, satelitní TV, trezor a minibar.

Hosté mohou využít obchod, půjčovnu lyží a horských kol, úschovnu lyží, spa centrum, bazén, sauny, masáže, oddělené spa pro ženy a muže, fitness, restaurace, bary, konferenční místnosti, dětský klub, parkoviště a garáže.

Z aktivit je možné zajistit heliskiing, lyžařskou školu, curling, tenis, windsurfing, jízdu na koních, jízdu na saních či golf na třech nedalekých hřištích.

www.kempinski-stmoritz.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum