zpět

Les Fermes De Marie

Francie / Megève

Člen: Sibuet Hotels & Spa

Úžasný hotelový komplex v nitru alpské přírody patří k jedněm z nejlepších lázeňských resortů na světě. Nachází se v luxusním horském středisku Megeve asi 67 kilometrů od Ženevy.

Komplex je tvořen osmi typickými horskými chatami, které byly kompletně zrekonstruovány a zaručují svým hostům komfort na vysoké úrovni. Každá chatka má svůj individuální styl a rustikálně vyzdobený interiér se starožitnostmi a pestrými závěsy.

Celkem 57 stylových pokojů a 12 apartmá s výhledem na okolní panoramata je vybaveno TV, rádiem, trezorem, minibarem, telefonem, koupelnou, velkými okny, dřevěným toaletním stolkem a kobercem. Většina má i balkon nebo terasu.

Součástí komplexu je 16 lázeňských místností využívajících výrobky Pure Altitude, dále vířivka, bazén, speciální vany, teplé bahenní koupele, vnitřní bazén, venkovní jacuzzi a zahrada. Hostům je k dispozici recepce, obchodní centrum, kadeřnictví, krb, knihovna, společenská místnost, obchod se suvenýry, bezbariérový přístup, herna, audiovizuální vybavení, pokojová služba, parkoviště, dvě restaurace s místní i mezinárodní kuchyní a bar.

www.fermesdemarie.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum