zpět

Lešič Dimitri Palace

Chorvatsko / Korčula

Člen: White Line Hotels

Původně biskupský palác z 18. století leží v ostrovním městě Korčula. Hosty nadchne bezchybným zařízením v prostorných pokojích, hrou světel a stínů a překrásným výhledem na moře a okolní kopce.

Nabízí ubytování v šesti rezidencích s kompletním pětihvězdičkovým servisem, spa a restaurací s nádherným výhledem do okolí. Za zmínku stojí také špičkový vinný sklípek. Zařízení rezidencí je ve znamení Hedvábné stezky a významného italského cestovatele Marca Pola.

Jednotlivé rezidence mají jednu až čtyři ložnice, vybavenou kuchyni s možností služeb kuchaře, bezdrátové připojení, plazmovou TV, minibar, individuální klimatizaci a balkon nebo terasu. Možnost zapůjčení DVD, laptopu, tiskárny apod. K hotelu patří čtyři masážní místnosti, restaurace, vinný bar a probíhají zde i ochutnávky vína.

Okolí hotelu nabízí vyžití v podobě návštěvy ostrovů, zátok, vinic, olivových hájů, ale i muzeí, galerií a obchodů. Hostům je k dispozici i soukromá jachta nebo plachetnice, dále je tu možnost vodních sportů, rybaření a trekingu.

www.lesic-dimitri.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum