zpět

Marbella Club Hotel

Španělsko

Člen:  The Leading Hotels of the World

Marbella Club Hotel se nachází na jižním španělském pobřeží Costa del Sol, pouhých 5 minut od starého města Marbella a Puerto Banús.

Hotel, byl kdysi jednou ze soukromých rezidencí prince Alfonse von Hohenlohe, má 121 luxusních pokojů a apartmá, které jsou rozprostřeny po celém resortu přímo na pláži. 14 sladěných vil v andaluském stylu se rozprostírá v subtropické zahradě o rozloze 42.000 m2.  Vily poskytují dostatek soukromí a každá má vyhřívaný bazén.

Kulinářská nabídka v hotelu Marbella Club je velkolepá. Slavný Beach Club formou švédských stolů, romantický Grill Restaurant, avantgardní MC Café, zbrusu nový MC Beach, nádherný Pool Bar a samozřejmě Golf Resort Club House restauraci. Všechny mají svůj vlastní styl a poskytují široký výběr, aby se přizpůsobili řadě preferencí hostů v daném okamžiku.

Soukromé 18 jamkové golfové hřiště Marbella Club Golf Resort s přilehlou jízdárnou, navržené Davem Thomasem, je zasazeno do kopců Benahavis umožňující nádherný výhled na Gibraltar a také pobřeží severní Afriky.

http://www.marbellaclub.com/default-en.html


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum