zpět

Marti Istanbul

Turecko

Marti Istanbul je elegantní nový hotel, nacházející se ve čtvrti Taksim, která je nákupním, kulturním,  obchodním centrem města, také domovem zábavy a rušného nočního života.

Navržen byl mezinárodně uznávaným designérem interiérů Zeynepem Fadillioglu. Hotel Marti Istanbul má 270 luxusních pokojů a apartmá v 11 patrech.

Dynamický tým kuchařů pod vedením kulinářských mistrů nabízí celou řadu gastronomických skvostů, které jsou známy jako "jednoduchost luxusu".

Welness centrum se nachází v nejvyšším patře tohoto hotelu a je prostorně navrženo na ploše 850 m2. Skládá se z pěti místností určených na procedury, oddělené části pro muže a ženy s vlastní saunou a parní lázní, dvěma tradičními Tureckými Hammam a obrovskými Římskými Lázněmi s velkorysou odpočinkovou částí.

Marti Wellness, se svým mezinárodním týmem terapeutů, používá pečlivě vybrané produkty s velkým výběrem procedur, které jsou na míru podle individuálních potřeb a preferencí. Hosté mají skutečnou atmosféru omlazení, pohody, profesionality
a péče.

http://martiistanbulhotel.com/en/home

Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum