zpět

Mezzatorre resort & Spa

Itálie / Ischia

Člen: The Leading Hotels of the World

Mezzatorre Resort & Spa, jehož budovy jsou rozmístěny na sedmi hektarech v piniovém lese, se nachází na panoramatickém a klidném místě ostrova Ischia uprostřed středomořské vegetace. Hotelový komplex leží na vulkanickém útesu nad zátokou San Montano. Od hotelu je snadný přístup ke krásné zátoce s možností koupání v moři.

Mezzatorre Resort & Spa nabízí široký výběr ubytování ve 45 dvoulůžkových pokojích, 2 Classic Suitách, 2 Junior Suitách, 2 Deluxe Suitách, 3 Open Plan Suitách s privátní jacuzzi nebo v nejnovější Gran Suitě a Bellevue Suitě, které jsou umístěny ve středověké věži, či Bungalow Suitě umístěné v parku.

Hotel nabízí vyhřívaný venkovní bazén s  mořskou vodou, termální spa se třemi terapeutickými bazény (termální, thalasso a Kneippův bazén).

Spa centrum nabízí široký výběr procedur – bahenní procedury, balneoterapii, masáže, kosmetické procedury, fyzioterapeutické procedury (osteopatii, kinesiterapii, hydrokinesiterapii, posturologickou terapii, karniosakrální terapii) nebo anticelulitidové procedury. Možná je například i gymnastika s trenérem.

Pokud si budete chtít udělat výlet po okolí, můžete využít soukromou jachtu.

www.mezzatorre.it


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum