zpět

Out of the Blue Capsis Elite Resort

Řecko / Kréta

Člen: Great Hotels of the World

Out of the Blue Capsis Elite Resort leží na soukromém poloostrově, tvoří jej komplex pěti resortů, každý s osobitým stylem. Rozkládá se ve vzdálenosti pouhých 25 min od letiště Heraklion.


Tady si vychutnáte skutečně vynikající středomořskou kuchyni. Čerstvé ingredience dodávané do šesti restaurací a pěti barů resortu jsou pěstovány ve vlastních sklenících a zahradách.

Eternal Oasis je komplex bungalovů a vilek vhodný pro rodiny s dětmi. Nachází se hned vedle zábavního parku Minoan uprostřed přírodního parku.

Apartmánový komplex Crystal Energie najdete v rozsáhlém spa a fitness areálu.

Ruby Red je klidné místo ideální pro páry. Nabízí luxusní pokoje, a apartmány s přímým vstupem do bazénu, prezidentské apartmá a ultra luxusní Royal Suite.

Divine Thalassa se vyznačuje prostornými apartmány a vilami se sdílenými nebo privátními bazény, všechny s výhledem na moře.

Pro ty nejnáročnější hosty je zde  exkluzívní Oh! All-Suite Hotel  obklopený mořem na samé špičce poloostrova. Jsou zde k dispozici  suity, mezonety a vily o ploše až 820 m2 se sdílenými nebo privátními vyhřívanými bazény. Tato část resortu hotelu má soukromou recepci, restauraci, bazén i spa.

K celému resortu patří soukromá ZOO, zábavní park, 6 restaurací, 5 barů, mnoho bazénů, 3 pláže, centrum vodních sportů, možnosti potápění, tenisové kurty, fitness centrum, butik a Spa Centrum Euphoria.

www.capsis.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum