zpět

Park Hotel Vitznau

Švýcarsko / Vitznau

Park Hotel Vitznau je ideálním výchozím bodem pro objevování úchvatné scenérie středního Švýcarska. Tento šperk je charakterizován třemi hlavními tématy  - víno & gastronomie, umění & kultura, zdraví  &  bohatství.

Jednotlivé prostory hotelu, stejně jako 47 rezidencí, suite a apartmá byly individuálně zařízeny s velkým důrazem na detail a nejmodernější pohodlí.

Užijte si kulinářské speciality ve dvou restauracích, nebo na břehu jezera na terase, zatímco vášnivý tým someliérů  Vám pomůže vybrat vhodná vína z šesti exkluzivních vinných sklepů. Zakončete den ve velkém stylu s koktejlem v baru, v obývacím pokoji, nebo s doutníkem v kuřáckém salonku.

Restauraci v Park Hotelu Vitznau jsou uděleny dvě hvězdy Michelin. Restaurace PRISMA v hotelu získala jednu hvězdu Michelin.

Šest vinných sklepů - 32.000 lahví, 4000 druhů vína v pořizovací hodnotě více než 26 milionů švýcarských franků,  patří mezi základní  fakta a čísla hotelu.  Skladováno ve sklepích ze skla, dřeva a kamene, láhve vína jsou uspořádány podle jejich původu. Dobře hlídané a opečovávané čekají na jejich ochutnání.

www.parkhotel-vitznau.ch/en/hotel/welcome

Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum