zpět

Perivolas Traditional Houses

Řecko / Santorini, Oia

Komplex suit je postavený v kykladském stylu na výběžku v městečku Oia. Toto místo je známé úchvatnými západy slunce. Perivolas Traditional Houses je zcela netradiční objekt částečně zabudovaný do skály. Svou polohou i vybavením patří k nejzajímavějším hotelům v Řecku. Je to jedinečné místo kombinující nádherné výhledy a absolutní klid. Terasovité zahrady klesají k bazénu, jehož okraj splývá s modrým horizontem. Pláž je odtud vzdálena tři kilometry.

Každý domek je postaven z místních materiálů a žádný není stejný.  Svěží místnosti jsou přírodně ochlazovány kamennými stěnami, interiéry jsou vyzdobeny starožitnostmi. V pokojích nenajdete televizi ani DVD, toto je místo k relaxaci, odpočinku a snění. Jenom občasná hra zvonů z kostela nebo zvuk rybářské bárky přeruší meditativní ticho.

Hotel svým hostům nabízí bazén, restauraci, bar u bazénu, internetové připojení, knihovnu s výběrem knih a CD, terasu, wellness studio, venkovní jacuzzi, parní lázeň, saunu, masáže, kosmetické procedury a fitness. V pokojích je klimatizace, terasa, telefon, trezor, CD přehrávač, fén, k zapůjčení župan a přezůvky.

www.perivolassuites.gr


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum