zpět

Plaza Athénée

Francie / Paříž

Člen: Dorchester Collection

Prožijte luxusní dovolenou v Paříži, v jednom z jejích nejkrásnějších a nejslavnějších hotelů.  Jeho eleganci a šarm oceňuje mezinárodní i francouzská klientela již od roku 1913. Častými hosty zde již od počátku byly mnohé známé osobnosti - například Grace Kelly, Gary Cooper nebo Jackie Kennedy.

Plaza Athénée leží na Avenue Motaigne, mezi Champs Elysées a Eiffelovou věží, asi třicet minut jízdy od letiště Charles De Gaulle. Poté, co na Avenue Montaigne otevřel svůj módní salon Christian Dior, stala se tato třída hlavním centrem pařížské „haute couture“.

Hotel byl nedávno zrenovován a nabízí ve svých pokojích a suitách přehlídku francouzského stylu v jeho nejvytříbenější podobě. Z pokojů je výhled na Avenue Montaigne lemovanou stromořadím nebo na klidné zahradní nádvoří Cour Jardin, uvidíte také střechy slavného Montmartru a dokonce z boku i Eiffelovu věž.  Interiéry jsou zařízeny ve stylu Art Deco nebo ve stylu Ludvíka XVI.

Milovníci kvalitního jídla a pití zde budou nadšeni. V hotelu se nacházejí čtyři restaurace a bar, kde můžete ochutnat ty nejodvážnější a nejkreativnější koktejly v celé Paříži. Hlavním šéfkuchařem je Alain Ducasse, který zodpovídá za všechny hotelové restaurace. Ve své vlastní restauraci  Alain Ducasse au Plaza Athénée nabízí skvělou moderní francouzskou kuchyni, v elegantním prostředí Le Relais Plaza si dopřejte pokrmy typu „brasserie“ a navštivte také Le Galerie des Gobelins se sametovými sofa, kde se po celý den podávají lehká jídla stejně jako úžasný čaj a čokoláda. Le Galerie des Gobelins a Le Relais Plaza si oblíbily slavné osobnosti jako Joséphine Baker, Rudolph Valentino a Maurice Chevalier. La Terrasse Montaigne se nachází na nejmódnější pařížské avenue a nabízí lehké občerstvení a inovativní nabídku koktejlů. Od května do září je otevřena venkovní restaurace La Cour Jardin na útulném hotelovém nádvoří.

Úžasný zážitek a relaxaci nabízí luxusní Dior Institut s širokým výběrem masáží a kosmetických procedur, které jsou vždy pečlivě přizpůsobeny potřebám konkrétního klienta.

www.plaza-athenee-paris.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum