zpět

Romeo

Itálie / Neapol

Člen: Design Hotels

Luxusní boutique hotel v srdci italské Neapole. Stojí na mořském pobřeží blízko pulzujícího historického centra města a nabízí úchvatný výhled na sopku Vesuv, ostrov Capri a Sorrento.

Magazín Conde Nast ohodnotil Romeo Hotel jako jeden z nejlepších nových hotelů světa. Romeo Hotel je nádherně umělecky vyzdoben, poskytuje dokonalé služby, gastronomii světové úrovně, hostům je k dispozici zcela nové luxusní lázeňské centrum. Nádherný výhled se nabízí ze střešního bazénu. Není tedy překvapením, že Romeo Hotel často navštěvují známé osobnosti z hudebního a filmového světa, mezinárodní sportovní hvězdy i nároční cestovatelé toužící po skvělém prostředí a službách.

Svou polohou je hotel ideálním výchozím místem pro poznávání Neapole.

V hotelu najdete 83 pokojů a suit několika kategorií. Všechny v luxusní kombinaci mramoru, keramiky a kašmíru, vybavené nejmodernější technologií včetně elektroniky značek Bang & Olufsen a Jacob Jensen.

Il Comandante je gurmánská restaurace v nejvyšším patře hotelu s nádherným výhledem a skvělou kuchyní.  Romeo Sushi Bar & Restaurant, to je dokonale čerstvé sushi podávané v exkluzívním prostředí. Beluga Sky Bar nabízí krásný panoramatický výhled a skvělé koktejly, dále lehké snacky, snídaně a obědy. V místním vinném sklepě je uloženo 700 druhů vín.

www.romeohotel.it


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum