zpět

Royal Mougins Golf Club

Francie

Royal Mougins Golf Club se nachází na francouzské riviéře, 15 minut od Cannes, v srdci rozlehlého soukromého pozemku uprostřed provensálské přírody s olivovníky a kamennými terasami. Vzdálenost od mezinárodního letiště v Nice je 20 minut autem. Resort nabízí také vlastní přistávací plochu pro vrtulník.

Majitelem Royal Mougins Golf Club je od roku 2003 Rattan Chadha,zakladatel módní značky MEXX.

Royal Mougins Golf Club, založený roku 1993, je exkluzívní privátní club pouze pro členy a jejich hosty. Osmnáctijamkové hřiště navrhl světoznámy americký architekt Robert von Hagge, par je 71 a délka 6004 metrů.

 Hoteloví hosté mají volný přístup na cvičné odpaliště (practice range) a do exkluzívních hotelových lázní, kde je pro ně připravena sauna, turecké lázně, vířivka, bazén, posilovna a relaxační místnost.

V hotelu naleznete 29 suit ve třech kategoriích. Každá suita má vlastní terasu o rozloze 25 m2 s panoramatickým výhledem na golfové hřiště nebo okolní kopcovitou krajinu.

Restaurace “LA TERRASSE DU 18” je umístěna v exkluzívní lokalitě u osmnácté jamky, jen pár kroků od greenu. Terasa nabízí příjemné posezení s vyhlídkou na golfové hřiště s jeho vodopády.  Šéfkuchař Philippe Artaud je uznávaný specialista na středomořskou kuchyni, jeho pokrmy jsou nejen chutné, ale i nádherně prezentované.

Vinný sklep je bohatě zásoben víny z celého světa, samozřejmě zde naleznete také prestižní vína z Bordeaux a Provence.

www.royalmougins.fr


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum