zpět

San Lorenzo Mountain Lodge

Itálie

Okouzlující horská chata zasazená v srdci nedotčených Dolomit leží 75 kilometrů od Bolzana. Původně to byla lovecká lodge místních pánů, jejichž historie sahá až do 16. století. Elegantní San Lorenzo Mountain Lodge je exkluzivní útočiště uprostřed lesů a úchvatné krajiny nacházející se v nadmořské výšce 1 200 metrů. Vkusně propojuje tradiční řemeslné vybavení s moderní, ušlechtilou elegancí a luxusem.

Každá ze čtyř ložnic v Mountain Lodge je svět sám o sobě, všechny však mají nádherný výhled na celé údolí a lesy. Ložnice jsou zařízeny v jasných barvách s láskou k detailu. Pokoje jsou vybaveny iPod dokovací stanicí, satelitní TV, DVD, rádiem, CD, telefonem, trezorem. V chatě je možné ubytovat 10 lidí.

Hosté si mohou přichystat vlastní jídlo ve stylové kuchyni, nechat  se hýčkat paní domu, která připraví některou z lahůdek místní kuchyně, nebo se svěřit do péče renomovaného šéfkuchaře.

Vedle chaty je dobře zásobený vinný sklípek s tyrolskými víny nejvyšší kvality. Jednou týdně zkušený sommeliér seznamuje hosty se speciálními odrůdami regionu.

Další vybavení: otevřené ohniště, tradiční kachlová kamna, dvě garážová stání, lyžárna, připojení k internetu, sauna, parní lázeň, jacuzzi, sprcha, venkovní panoramatický whirlpool celoročně vyhřívaný na 39 stupňů.

www.sanlorenzomountainlodge.it


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum