zpět

Schloss Elmau

Německo

Schloss Elmau nastavuje standard sofistikovaného lázeňského centra naší doby. Díky jedinečným procedurám z celého světa, prováděných s péčí
a láskyplnou pozorností doufáme, že Váš pobyt bude mimořádným zážitkem. Několik atraktivních golfových hřišť je v bezprostřední blízkosti hotelu.

Schloss Elmau se nachází jižně od Mnichova a 1000 m nad mořem v odlehlém údolí  Bavorských Alp. Nabízí cestovatelským estétům a jejich rodinám osvobozující pocit prostoru, klidu a neformálního luxusu, stejně jako unikátní kulturní tradici s některým z největších umělců a spisovatelů naší doby, kteří zde představují až 200 akcí klasické hudby, jazzu a literatury ročně.

V luxusně zařízených pokojích a apartmá, které nabízejí osvobozující pocit prostoru a soukromí si užijte klidný spánek, nádherný výhled na vrcholy i údolí, spojující maximální pohodlí a krásy okolí. Odpočiňte si v intimních interiérech, promísených kosmopolitním designem s drahými přírodními materiály, propracovaným osvětlením a květinami z celého světa.

www.schloss-elmau.de

Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum