zpět

Seaside Grand Hotel Residencia

Španělsko / Gran Canaria

Člen: The Leading Hotels of the World

Hotel se nachází v klidné oblasti Maspalomas a je vzdálen jen několik minut chůze od rezervace písečných dun Maspalomas. V blízkosti se nachází 7 km dlouhá písečná pláž a nákupní promenáda s mnoha kavárnami, restauracemi, bary a obchody. Středisko Playa del Inglés je vzdáleno cca 4 km.

Autorem hotelu je francouzský designér Alberto Pinto. K dispozici je zde 94 pohodlných pokojů, rozmístěných ve dvoupatrových vilkách. Výhled z pokojů, zařízených v koloniálním stylu, vede k bazénu nebo do zahrady. Všechny pokoje mají vlastní balkon, nebo terasu s elegantním teakovým nábytkem.

Hotelové lázně nabízejí sedm terapeutických místností, saunu a bazén. Personál vám na přání vypracuje osobní wellness program. V krásném zahradním bazénu probíhají lekce aquagymnastiky. Hostům je k dispozici fitness terasa s nejmodernějšími stroji a lekce jógy a Thai Chi. Samozřejmě lze využít i služeb osobního trenéra.

Milovníci golfu si mohou vybírat mezi mnoha blízkými golfovými hřišti.

Pro gurmány jsou zde dvě vynikající restaurace, kde si mohou vychutnat čerstvé pokrmy místní kuchyně a speciality z grilu. K posezení zve piano bar s živou hudbou.

http://www.grand-hotel-residencia.co.uk


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum