zpět

Thalassa Boutique Hotel & Spa

Kypr / Pafos

Člen: Small Luxury Hotels of the World

Komorní hotel s nádhernými výhledy a důrazem na detail nastavuje nové parametry služeb na Kypru. Je postaven na malém poloostrově nad pláží u Coral Bay 15 metrů nad mořskou hladinou a je téměř celý obklopen mořem. Je vzdálen 15 minut jízdy od centra Pafosu a 90 minut jízdy z letiště v Larnace.

V každé suitě máte k dispozici vlastního komorníka. Zkušený personál vám splní jakékoliv přání. Některé pokoje a suity jsou pojmenovány podle řeckých bohů a bohyň. Všechny jsou zařízeny v útulném a hřejivém stylu.

Samozřejmostí jsou zde gurmánské speciality v některé z restaurací – mořské plody, kyperská kuchyně, sushi nebo speciality z grilu. Zcela jistě stojí za to ochutnat vynikající vína z místních vinic.

Hotelové spa Anagenisis vychází ze starověkých řeckých a římských technik a využívá místní ingredience, jako je olivový olej, mořská sůl, čerstvé bylinky a jogurt.

V hotelu je knihovna, kolekce CD a DVD, spa, kadeřnictví, pokojová služba, stolní tenis, tenisové kurty, biliár, squash, jóga, ochutnávky vína, posilovna, bazén, whirlpool, kinosál, směnárna nebo audiovizuální zařízení. V okolí je možnost jízdy na koni, vodních sportů a golfu.

Hotel neakceptuje děti do 12 let.

www.thalassa.com.cy
Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum