zpět

The Brown’s Hotel

Londýn

Člen: Rocco Forte Hotels

Hotel Brown´s má fascinující historii a od svého otevření v roce 1837 hostil celou řadu slavných osobností. Mezi nimi byli Winston Churchill i Agatha Christie a Rudyard Kipling zde dokončil Knihu džunglí. Brown’s leží v prestižní čtvrti Mayfair nedaleko hlavních nákupních ulic, galerií a divadel. Nabízí atmosféru tradičních anglických gentlemanů.

Všechny pokoje a suity jsou individuálně dekorovány v soudobém stylu, přičemž je zachován vytříbený anglický šarm. Velká pozornost je věnována detailům. Pokoje jsou klimatizované a mají LCD televizi, telefon, hlasovou schránku, internetové připojení, minibar a trezor.

Stále se zde dodržuje stará britská tradice odpoledního čaje a právě v hotelové čajovně English Tea Room se podává ten nejlepší odpolední čaj v Londýně. Restaurace Albemarle, vedená známými šéfkuchaři, nabízí jídla britské kuchyně v prvotřídní kvalitě. Módní bar Donovan je proslulý svými koktejly. V hotelu Brown’s je několik konferenčních místností, fitness a tři spa salonky.

Tento hotel uspokojí požadavky těch nejnáročnějších klientů a je vyhlášený svým perfektním servisem a osobním přístupem.

www.brownshotel.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum