zpět

The Lodge

Švýcarsko / Verbier

Člen: Virgin Limited Edition

Lodge se nachází v nadmořské výšce cca 1.500 m, v regionu Valais, 82 km východně od Ženevy. Je situována ve vysokohorské lesnaté oblasti, pouhých pět minut chůze od centra města Verbier a jen 250 m od zastávky lanovky Medran.

Tato pohádkově krásná horská chata nabízí ubytování maximálně pro 18 hostů v sedmi nádherně dekorovaných luxusních pokojích a dvou apartmá. Všechny pokoje i apartmá poskytují úžasný výhled do údolí. Hotel navíc disponuje dětským pokojem s palandami, ve kterém je možno ubytovat dalších 6 dětí.

Jídlo zde patří k vrcholným zážitkům celého pobytu. Otevřená kuchyně dává příležitost pozorovat šéfkuchaře při jeho kouzlení. Bude vám servírován mix švýcarské a mezinárodní kuchyně. V nabídce je  gurmánské menu stejně jako piknik nebo lehčí jídla pro děti, stravovat se lze v elegantním i neformálním stylu, přesně podle přání hostů. V hotelu naleznete i vinný sklep, ve kterém můžete ochutnat široký výběr prvotřídních vín.

Po dni plném lyžování a horských procházek je příjemné relaxovat v bazénu a páře, také můžete zvolit zvolit pohodlí vnitřní i venkovní vířivky. Pokud budete mít pořád dostatek energie, můžete pokračovat v posilovně nebo si zahrát curling a croquet pod širým nebem. Zábavu i odpočinek najdete také ve společenské místnosti s knihami, hrami, DVD a herními konzolemi. K dispozici je také oblíbené karaoke.

www.thelodge.virgin.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum