zpět

tip: Tschuggen Grand Hotel Arosa

Švýcarsko

Člen: The Leading Hotels of the World

Království smyslů mezi nebem a zemí, tak je nazýván exkluzivní pětihvězdičkový hotel Tschuggen Grand Arosa, který má úžasnou polohu v nadmořské výšce 1800 metrů  v horském středisku Arosa ve švýcarských Alpách. Hotel se tyčí vysoko v horách a s turistickým centrem plným malých obchůdků a restaurací je propojen soukromou futuristickou lanovkou. Tento hotelový Tschuggen Express také dopravuje lyžaře přímo na sjezdovky.

Tschuggen Grand Hotel Arosa reprezentuje ráj luxusu a patří mezi 450 nejlepších světových luxusních hotelů. Všech 130 pokojů  a suit je zařízeno v moderním, pohádkovém stylu. Hotelové restaurace nabízejí kulinářské speciality vysoké kvality. Můžete relaxovat v nádherném hotelovém wellness centru.

Alpské a běžecké lyžování, curling, bruslení, lety balónem, paragliding a romantické projížďky na saních, to vše je v nabídce v bezprostředním okolí hotelu. V letním období patří k nejoblíbenějším aktivitám pěší turistika, jízda na koni, tenis, horská kola nebo si můžete zahrát golf v nadmořské výšce 2.000 m. na nejvýše položeném 18-ti jamkovém hřišti v Evropě.

Cesta táhnoucí se vysoko do Arosy je tak příkrá, že ji z důvodu bezpečnosti řidičů každou noc uzavírají. Letovisko v noci doslova odříznuté od okolního světa je ideálním místem pro každého, kdo potřebuje na pár dní „vypnout“ a přestat myslet na každodenní starosti.

www.tschuggen.ch


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum