zpět

Verdura Golf & Spa

Sicílie

Člen: Rocco Forte hotels

Verdura Golf & Spa Resort se nachází na jižním pobřeží Sicílie nedaleko přímořského města Sciacca. Od svého otevření v roce 2010 poskytuje  diskrétní exkluzivitu na zcela výjímečné úrovni.

Resort se rozprostírá na více než 230 hektarech úchvatné krajiny s 1,8 km dlouhým privátním pobřežím.  Získáte zde příjemný pocit volného prostoru a zároveň soukromí. 

Každý pokoj má svou vlastní terasu s posezením. Interiéry jsou kombinací moderního luxusu s autentickými sicilskými motivy, uměním a barvami. 
Zcela vyjímečný je 60m bazén, jeden z největších v Evropě. 

Můžete se zde take věnovat józe, zahrát si kopanou nebo tenis, nebo vyzkoušet vodní sporty jako jachting, windsurfing či jízdu na kajaku.

Soukromá pláž je ideálním místem pro odpočinek na lehátku pod slunečníkem.

Přední golfový architekt Kyle Philips je autorem dvou 18ti jamkových mistrovských a jednoho 9ti jamkového hřiště, která jsou umístěna uprostřed olivových a pomerančovníkových hájů, odkud je nádherný výhled na azurové středozemní moře.

Je zde 25m dlouhý vnitřní bazén, rozlehlý hammam, sauny, čtyři vnější bazény pro thalassoterapii, posilovna a také kadeřnický a kosmetický salón.

Hosté zde naleznou čtyři různé restaurace a čtyři bary, dále možnosti stolování v soukromí, vše pod dohledem známého nositele dvou michelinských hvězdiček Fulvia Pierangelini.

www.verduraresort.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum