zpět

Vidago Palace

Portugalsko

Člen: The Leading Hotels of the World

Vidago Palace se nachází na severu Portugalska, pouhých 10 kilometrů od španělských hranic, u půvabného města Chaves. Situován na rozlehlém soukromém pozemku a obklopen okolními přírodními krásami, je ideální základnou pro romantickou dovolenou.

Budova hotelu Vidago Palce byla postavena začátkem 20.století jako letní rezidence pro krále a jeho dvůr. Majestát hotelu Vidago Palace spojuje Belle Epoque styl s moderním luxusem, který vám poskytne nezapomenutelný pobyt.

V bezprostřední blízkosti hotelu je 18-ti jamkové hřiště navržené špičkovými designéry.

Vidago Palace Spa nabízí také širokou škálu lázeňské péče. Základem je využití místních vyhlášených minerálních vod a esenciálních olejů z rostlin pěstovaných na zahradě. Hosté si mohou vybrat mezi vnitřním a venkovním bazénem, nebo zkusit omlazující kosmetické procedury v lázních.

Vidago Palace má několik restaurací, včetně stylové hlavní restaurace a baru u bazénu. V hotelovém vinném sklepu lze ochutnat místní vína.

Hotel Vidago Palace disponuje 70 pokoji a suitami dekorovanými světlými barvami pro pocit co největší relaxace. Každý z 6 různých druhů pokojů je vybaven plasma TV, klimatizací, trezorem, minibarem, WiFi, vysoušečem vlasů a županem.

www.vidagopalace.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum