Jaroslava Smejkalová / ředitelka
Jaroslava Smejkalová

O Privileq

Poznejte svět

Vážení vyznavači luxusního cestování, je celá řada společností a značek, které o sobě hrdě tvrdí, že poskytují služby a produkty nejvýznamnějším                a nejnáročnějším klientům.

Nejinak je tomu i mezi cestovními kancelářemi, které se snaží zaujmout Vás – nejnáročnější klienty. Ale jen slova, krásné obrázky a sliby nestačí. PRIVILEQ, člen cestovní skupiny FISCHER, je cestovní kancelář určená exkluzivně pro nejnáročnější skupinu klientů.

Z bohatých zkušeností víme, že méně slov a více činů je to, co od partnera v cestování očekáváte.

Umíme naslouchat Vašim přáním.Umíme pochopit Vaše potřeby. Ctíme diskrétnost. Vaše soukromí je nedotknutelné. Každý klient je pro nás jedinečný. Každý z Vás má své konkrétní představy, požadavky, svá přání a sny. Ani dovolená, kterou bychom připravili pro dva různé klienty na jednom místě, nikdy nebude stejná. Na těchto stránkách můžete nahlédnout do světa PRIVILEQ.

Nehledejte zde ale předem připravené zájezdy. Chceme, Vás inspirovat. Ukázat, co vše můžete zažít. Jak bude vypadat Vaše ideální dovolená, je jen na Vás.

Začít můžete třeba výběrem kontinentu, na kterém ji chcete prožít. Prezentované hotely, vily či apartmá vždy splňují naše nejpřísnější kritéria pro zařazení do nabídky PRIVILEQ.

Jsme si zároveň dobře vědomi toho, že to nejlepší nemusí být nutně i to nejdražší a naopak. Naši klienti jsou nároční a my jsme vůči našim dodavatelům a obchodním partnerům ještě náročnější.

Já a tým mých kolegů jsme připraveni plně se postarat o vše, co bude při Vaší příští cestě potřeba.

Vítejte ve světě PRIVILEQ

Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum