zpět

Casa dell´Arte Residence

Turecko / Bodrum

Resort stojí v místě staré rybářské vesničky Torba u krásného zálivu. Je to první boutique art hotel v Turecku. Každý kámen, každá malba či socha je originální umělecké dílo. Jedinečné kousky ze sbírky rodiny Büyükkuşoglu jsou k vidění v lobby, v pokojích, ve společných prostorách, v zahradě i u bazénu.

Pro poskytnutí dokonale klidné a romantické dovolené a z důvodu vysoké hodnoty vystavených uměleckých děl v pokojích a společných prostorách, nemohou být v rezidenční sekci hotelu ubytováni hosté mladší dvanácti let.

12 znamení zvěrokruhu rovná se 12 individuálně dekorovaných suit. Mají velikost od 70 do 140 m2.

Dále má rezidence ještě privátní vilu, která stojí hned vedle. Vila má 200 m2, tři ložnice, dvě koupelny, vnitřní dvůr, terasu, jídelnu, obývací místnost a profesionální kuchyni s možností služeb osobního kuchaře.

Využít můžete fitness, spa centrum se saunou, párou a relaxační místností, uměleckou knihovnu, kino, výběr DVD, soukromou pláž s molem, lehátky a bazén. K hotelu patří také butik, kosmetický salon, gurmánská restaurace, vinný sklep a bar.

Pokud se budete chtít vypravit na moře, lze si pronajmout jednu ze tří soukromých hotelových jachet - 68S Azimut motorovou jachtu, 27-m nebo 35-m klasickou plachetnici. Rádi vám zajistíme také automobil - 1967 Ford Mustang convertible, 1973 Corvette Stingray a 1961 Mercedes-Benz 180. Lze využít služeb osobního šoféra.

www.casadellartebodrum.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum