zpět

Les Ottomans

Turecko / Istanbul

Člen: Small Luxury Hotels of the World

V posledním desetiletí osmnáctého století býval dnešní hotel Les Otomans letním sídlem tureckého paši z rodu Muhsinzade. V nedávné době byl palác nákladně zrenovován do své původní podoby. Hotel je zařízen dle konceptu feng shuei v barokním istanbulském stylu a od svého otevření již získal řadu ocenění.

Hostům je k dispozici deset bohatě dekorovaných apartmá, která nesou jména tureckých sultánů a členů jejich rodin.

Roku 2006 bylo v rámci resrortu otevřeno Caudalie Vinothérapie® Spa – luxusní lázeňské centrum o rozloze 2400 m2, kde se budete cítit jako v ráji, v nabídce je celá řada unikátních procedur využívajících blahodárných účinků hroznového vína – například Crushed Cabernet Scrub, exofiliační procedura za použití semínek z hroznů, nebo Pulp Friction Sculpting Massage – masáž čerstvými hrozny – bohatým zdrojem hydratace a minerálů. Můžete vybírat také z masáží celého světa nebo využít luxusní turecký hammam.  K dispozici je také finská sauna, vířivka, fitness centrum, lekce pilates a samozřejmě vnitřní i venkovní bazén. Odpočinout si můžete také v privátním kině.

Elegantní restaurace Yau Hatun je velice útulná a bohatě dekorovaná. Můžete si zde vychutnat snídani, oběd i večeři, stejně jako odpolední čaj. Pro stolování al-fresco je skvělou volbou restaurace Su Yani umístěná na prostorné terase. V baru u venkovního bazénu si můžete dát lehký snack.

Hotel Les Ottomans vlastní několik lodí - rychlý člun pro šest osob, výletní loď a luxusní jachtu Ma Biche. Istanbul a jeho okolí tak můžete poznávat nejen po souši.

www.lesottomans.com


Chceme Vás inspirovat !
Informační memorandum