zpět

Nomads of the seas

Chile / Patagonie

Nomads of the Seas nabízí zcela nový způsob objevování stále zelené, bohaté chilské Patagonie – a to jak vzduchem, tak po zemi i po vodě. Loď Atmosphere je dokonale navržená do posledního detailu. Má místo pro 28 cestujících a její součástí jsou i dvě helikoptéry Bell 407, šest rychločlunů, efektní Hurricane 920 Zodiac, několik proudových člunů, mořské kajaky, říční rafty aj.

Vzdálenost do Puerto Montt Tepual od mezinárodního letiště Santiago je 95 minut letadlem, následuje 15minutový transfer autem. Můžete zde přistát také vrtulníkem.

Nenechte si ujít muškaření, pozorování velryb, delfínů, ptáků nebo fotografování okolní přírody. Můžete podniknout expedici na ledovce, treking, projet se na koních či vyplout na kajacích nebo raftech. Výlet lodí v Patagonii nabízí jedinečné, nezapomenutelné zážitky v jedné z posledních panenských a neprozkoumaných oblastí na zemi.

Na lodi Atmosphere si vychutnáte komfortní a elegantní interiérový design, spa s thalassoterapeutickými bazény, gurmánskou kuchyni, ochutnávky vína a samozřejmě pohostinnost 32členné profesionální posádky.

Loď nabízí deset kabin Deluxe s dvěma postelemi, dvě kabiny Deluxe s manželskou postelí, dvě kabiny Premium, spa, saunu, jacuzzi, dárkový obchůdek, knihovnu, restauraci, bar, salonek, vinný sklep a konferenční místnost.

Ukázka itineráře – 8 dní / 7 nocí na palubě:

1. den: Nalodění, vyplutí z Puerto Montt, plavba kolem sopek Osorno, Calbuco a Tronador.

2. den: Ostrovní zátoka Anchemo, výhled na modré ledovce v Puntiagudo a strmé stěny And. Treking k ledovcům, sopkám a lagunám, pozorování ptáků. Možnost plavby na kajacích spojené s pozorováním delfínů, lachtanů a ptáků. Let helikoptérou k odlehlým zátokám a říčkám, muškaření.

3. den: Zátoka Tic Toc s výhledem na sopku Corcovado a národní park. Pozorování kolonií tučňáků a lachtanů, kormoránů a místních kachen. Přeprava helikoptérou k ledovcům, treking, fotografování přírody, muškaření.

4. den: Smaragdové ledovce u sopky Melimoyu, muškaření, exkurze zodiacem za pozorováním delfínů, velryb a ptáků.

5. den: Zátoka Ventisquero Sound. Plavba zodiacem úžinou k národnímu parku na ostrově Magdalena. Návštěva vodopádů, pozorování delfínů, lachtanů, ptáků, treking, muškaření v jednom z nejkrásnějších fjordových systémů, návštěva horkých pramenů.

6.den: Guatecas Archipelago s jedinečnou biologickou rozmanitostí a ekosystémem sestávajícím ze stovek magických ostrůvků. Výprava zodiacem za lachtany, albatrosy, plavba kajakem dovnitř fjordu, muškaření v odlehlých lagunách, panoramatický let helikoptérou.

7. den: Zátoka u fjordu Leptepú s úžasným vodopádem, procházka fuchsiovým lesem s tisíci kolibříků, let helikoptérou k lagunám, muškaření, rafting fjordem, návštěva horkých pramenů.

8. den: Návrat do Puerto Montt, vylodění.

www.nomadsoftheseas.comChceme Vás inspirovat !
Informační memorandum